Extrémně rychlý zázračný živý plot

VÝBĚROVÉ, extra silné dvouleté sazenice
s WonderHedge® technologií.

Živý plot, výsadba na podzim - blog

Deník živého plotu - podzimní výsadba 2007

 

 

Živý plot mně byl doručen v listopadě 2007 a hned jsem ho vložil do vody podle návodu. A potom jsem čekal na lepší počasí, ale to nepřišlo. Asi po týdnu jsem se rozhodl, že rostlinky vysadím, ať se stane co se stane. Byla zima, cca 5-6°C a za chvíli začalo znovu pršet.


Po doručení živého plotu na podzim 2007 jsem rostlinky dal hned do vody. Na obrázcích vidíte přesně 100 kusů rostlinek.Asi týden jsem čekal na lepší počasí, ale nepřišlo. S výsadbou jsem začal v zimním počasí a neměl jsem do toho moc chuti. Za nedlouho začlo znovu pršet, a tak jsem přestal i s focením.
Bohužel víc fotek z podzimní výsadby ani nemám, ale rostlinky vypadaly podobně jako při jarní výsadbě. Začátkem března 2008 jsem rostlinky za pomoci mých dcer ostříhal na požadovaných 10 až 15 cm nad zemí.
  Po důkladném ostříhání živého plotu, je moje mladší dcera "pořádně" zalila.

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Nabízené sazenice pěstujeme a skladujeme v ideálních podmínkách. Možné termíny výsadby jsou:

led úno bře dub kvě črn čvc srp zář říj lis pro
     

 

Prohlášení: Uvedené hodnoty růstu platí při dodržení technologie pěstování a při dostatečném množství živin, vody a slunečního záření. Při krajně nekvalitní půdě nebo u rostlin které jsou vysazeny na nevyhovujícím místě (například do stínu) může být růst pomalejší než jsou uvedené pěstitelské hodnoty.