Extrémně rychlý zázračný živý plot

VÝBĚROVÉ, extra silné dvouleté sazenice
s WonderHedge® technologií.

100% záruka spokojenosti, 100% záruka na ujmutí a růst

Vysazování živého plotu není krátkodobou záležitostí. Živý plot sázíme většinou proto, aby nám sloužil dlouhá léta. Proto je velmi důležité, abyste vysadili rostlinu, která je spolehlivá a která bude dlouhá léta bezpečně plnit svou úlohu.


Námi nabízené rostlinky zázračného živého plotu jsou pěstovány při dodržení přísných technologických postupů. Jsou chráněny různými způsoby proti nejčastějším nemocem, abyste získali zdravé a odolné rostliny.

Na naše sazenice Vám poskytneme nejvyšší možnou - dvoustupňovou záruku.

Nikdo, dosud v historii si neodvážil poskytnout doživotní záruku na rostlinu. Tato záruka je nyní Vaše.


Zázračný živý plot (Wonderhedge®) je ochrannou známkou pěstitele této rostlinky - firmy Csodasövény Kft. v Maďarsku.


Pěstitel, Zoltán Tóth se zabývá pěstováním a šlechtěním této zázračné rostlinky již více než 10 let, a momentálně dodává živý plot do 16 zemí EU a do Kanady.

Rostlinky zázračného živého plotu jsou pěstované, ošetřovány a skladovány podle přísně stanovených pravidel a vnitřních předpisů.

Jedině Csodasövény Kft. Dodává rostlinky, které jsou ošetřeny a chráněny proti chorobám chemickým postřikem. Kromě chemického ošetření rostliny před dodáním absolvují i dezinfekci ozónem, což zaručí 100% ochranu.

Díky tomu, na tyto rostliny zázračného živého plotu garantujeme maximální, doživotní záruku.

Víme, že i v ČR se objevily napodobeniny této rostliny. Nenechte se oklamat, kupujte originál!

Výhradním dodavatelem zázračného živého plotu od pěstitele Csodasövény Kft. je naše společnost, WonderHedge-CZ, s.r.o., se sídlem v Břeclavě.

 

Záruka 100% spokojenosti

Pokud s dodanými sazenicemi nejste spokojeni bez otázek Vám vrátíme peníze. Stačí, když nám do 14 dnů od zakoupení zašlete zpět zakoupené rostliny spolu s fakturou a peníze Vám ihned vrátíme.

 

100% prodloužená záruka na ujmutí a růst

100% záruka ujmutí a doživotní záruka zdravotně nezávadných rostlin. Pokud nevyrašila zasazená rostlina a nebo v dalších letech Vaše rostlina vyschla? Pošlete nám fotografii mrtvých rostlin a nebo pár sazenic na expertizu, a my Vám pošleme nové rostliny. 

Protože Vy rostlinku kupujete na více let pro dlouhodobou spokojenost je důležité, abyste měli jistotu, že jste si koupili správně. Prodloužená záruka Vám dá dostatečnou jistotu, že zázračný živý plot je pro Vás tou správnou volbou.


Prodloužená doživotní záruka funguje v praxi velmi jednoduše:

  1. Vy nám pošlete fotku nemocné (uhynulé) rostliny a nebo zasenici na expertizu jako vzorek
  2. My zkontrolujeme Vaše údaje o objednávce v našem systému
  3. Vaše rostlinky vyměníme za nové, životaschopné

 

Objednat zázračný živý plot nyní se slevou >>>

 

 

 

 

 

 

 

Lajkujte, zdielajtee

Nabízené sazenice pěstujeme a skladujeme v ideálních podmínkách. Možné termíny výsadby jsou:

led úno bře dub kvě črn čvc srp zář říj lis pro
     

 

Prohlášení: Uvedené hodnoty růstu platí při dodržení technologie pěstování a při dostatečném množství živin, vody a slunečního záření. Při krajně nekvalitní půdě nebo u rostlin které jsou vysazeny na nevyhovujícím místě (například do stínu) může být růst pomalejší než jsou uvedené pěstitelské hodnoty.